Preskočiť na obsah

ANNA BÁL 2023

Zverejnené 31.7.2023.

Milí občania a priatelia našej obce,

dňa 29.7.2023 sa uskutočnil 9. ročník Anna Bálu. Chceme poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili našej už tradičnej akcie . Bol to opäť deň stretnutí občanov, rodákov, priateľov obce, deň plný folklóru, smiechu, jedla a vzácnych  okamihov v nádhernom prostredí Javorinských Tatier. Naša veľká vďaka patrí všetkým účinkujúcim, ktorí svojimi vystúpeniami dodali našej akcii skvelú atmosféru. Ďakujeme tiež všetkým dobrovoľníkom za ich neoceniteľný prínos a tvrdú prácu. Bez vašej podpory by sa Anna bál nemohol uskutočniť. V neposlednom rade ďakujeme našim sponzorom za príspevok, či skvelé ceny do tomboly. Vašou štedrosťou ste prispeli k dobrej atmosfére akcie a podporili našu obec.

Dúfame, že ste si rovnako ako my užili tento deň a že sa zase čoskoro uvidíme opäť o rok.

Zoznam sponzorov

Lukasz Zadylak – Schronisko smakow, Obec Tatranská Javorina, Hotel Montfort, Hotel Bachledka- J. Strachan , Ždiar, Penzión Strachan , Ždiar, Atrakcie EMA, 3SC,a.s. – p. Trišč Tatranská Javorina, Penzión Zátoka-Liptovská Mara, Chata pod Rogowa – Tatranská Javorina, Penzión Šafrán- Ždiar, Winter-Summer resort Ždiar, Potraviny Môj obchod /Otília Zoričáková/, Vila Devana Tatranská Javorina, Lukasz Zadylak – Schronisko smakow, Penzión Kamzík, Ždiar, Hotel Kontakt (Stará Lesná)- Andrej Prichocký, Penzión Ždiaranka, Ždiar, Miroslav Michaľák, Múzeum Ždiarsky dom, Internetový obchod www.e-mama.sk– Ždiar, Ladislav Horský, Stanislava Michaľáková, Alena Pitoňáková, Suveníry Tropp, Ždiar, Lunys, a.s. Jaroslav Pitoňák, Petronela Nemešanyová, Tatratea, Michal Tomaškovič – Zorpoles, Štefan Zoričák, Ždiar