Preskočiť na obsah

Výzva starostu obce

Zverejnené 15.6.2023.

Vážení občania Tatranskej Javoriny,

S nadšením vám oznamujeme zakladanie časovej schránky, ktorá bude slúžiť ako okno do budúcnosti našej obce. Chceli by sme vás vyzvať, aby ste sa zapojili do tejto jedinečnej príležitosti a vytvorili svoj vlastný osobný odkaz alebo vyjadrili vaše myšlienky a predstavy o tom, ako vidíte našu obec o 100 rokov.

Môžete sa vyjadriť prostredníctvom básne, príbehu, kresby, listu alebo akéhokoľvek iného kreatívneho prostriedku, ktorý vám vyhovuje. Ak máte deti, povzbuďte ich, aby sa zapojili a vytvorili svoje vlastné kresby plné ich nápadov a predstáv.

Vaše odkazy a kresby budú uzavreté v časovej schránke a uložené pre budúce generácie, aby sa dozvedeli o tom, ako sme si predstavovali našu obec v minulosti.

Prosím, doručte vaše odkazy a kresby na nasledujúcu adresu: Obecný úrad alebo priamo starostovi obce, do 24.6.2023.

Spoločne môžeme vytvoriť cenný súbor spomienok a predstáv, ktorý bude slúžiť ako odkaz pre budúce generácie Tatranskej Javoriny.

S úctou,

Miroslav Michaľák, starosta obce